راهنمای جامع آپ دیت رسانی الگوریتم های دستگاه لیزر گوگل ( بخش۱ )

دستگاه لیزر گوگل هر سال چیزی حدود ۵۰۰ تا ۶۰۰ تغییر‌و تحول در الگوریتم خویش ایجاد می‌نماید . بعضی از آنها تعالی دستگاه لیزر و بعضی از آنان زیاد جزئی و کوچک میباشند . بعضی از این تغییرات تأیید شده و بعضا دیگر تأیید نمیشوند , اما گوگل فارغ از توجه به نظرها سایرافراد , چپ و راست در حال به‌روزرسانی الگوریتم خویش است .

حتی‌د‌ر کمترین موقعیت , گوگل هر ساله ۵۰۰ بار الگوریتم جستجوی خویش را تغییر می دهد . در واقع به صورت میانگین دستگاه لیزر , گوگل روزی ۱٫۳۶ تغییر تحول دستگاه لیزر در الگوریتم خویش ساخت می نماید . از این موضوع مشاهده سایت من فیض میگیریم که گوگل به طور آراسته در هم اکنون دست بردن در الگوریتم دستگاه لیزر خود است .

نمودار ذیل , مهم ترین تغییرات الگوریتم گوگل طی ۶ سال پیشین را نشان میدهد . ولی بایستی اظهار کرد که تنها بخش اندکی از این تغییرات دارای اهمیت می باشند و بیشتر آن ها حتی از نگاه کاربران پنهان می‌مانند . با این حال , جریان تغییرات به حدی است که بسیاری از بازاریابان و فعالان این حوزه را نگران کرده است .

فرایند به‌روزرسانی‌های الگوریتم جستجوی گوگل – از ابتدا تا امروز

چه بسا اگر شما بتوانید برای یک یا تعدادی واژه و کلمه مهم دستگاه لیزر به صدر نتایج کاوش برسید , گشوده نیز هیچ تضمینی نیست که موقعیت شما پایدار بماند . یک به‌روزرسانی بی آلایش دستگاه لیزر در الگوریتم جدید گوگل می‌تواند شما‌را به قعر جدول نتایج جستجو منتقل کند .

در بنا شده در درین مقاله اوکس مجموعه قصد داراست نیز شمارا اکثر با آپدیت ها الگوریتم های گوگل آشنا نماید و همچنین دستگاه لیزر با الگوریتم های نو گوگل بیشتر آشنا شوید و سعی فرمایید وبسایت خویش را به طوری طراحی فرمائید که بتوانید از این بازار و موتور کاوش گر شایسته ترین استعمال را بکنید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *